Paikuse Spordikompleks Logo

Spordihall Staadion Pallisaal Majutus Jõusaal Maadlussaal Aeroobikasaal Skatepark Rannavõrkpalliväljak Paikusel

Teie Soovite Sportida

Meie Pakume Võimalusi

Jõusaal

Pallisaal

Pallisaal

Aeroobikasaal

Maadlussaal

Staadion

Majutus

Muud teenused

Teated

Paikuse Spordikompleksist

Meie ajalugu ulatub 1980 aastasse, mil tolleaegse EPT peahoone külge ehitati maaparanduslao nime all hooneosa. 2000a. 11. aprillil registreeriti seesama võimla Paikuse Spordikeskusena. Paraku tingisid erinevad asjaolud vajaduse muutusteks. Tänaseks on loodud Teile, austatud külastajad, teie vajadusi ja soove arvestavad kaasaegsed võimalused ja tingimused harrastamaks liikumise erinevaid vorme nii sisetingimustes kui ka välitingimustes.
Meie tegevusvaldkonnaks on elanike spordialane teenindamine. Selleks on meil loodud mitmeid võimalusi väga mitmekülgseks sportlikuks tegevuseks. Lisaks olemasolevale üritame käia kaasas ajaga ning luua neid veel juurde. Hetkel on meil teile pakkuda spordihoone, kus on kaks risti täismõõtmetega korvpalli väljakut, millel saab harrastada ka teisi spordialasid nagu võrkpall, sulgpall, saalihoki, indiaca. Spordihoones on veel aeroobikasaal, maadlussaal ja jõusaal. Spordihoones on meil loodud spordiklubidele võimalus korraldada spordi-ja treeninglaagreid koos majutuse ja toitlustusega. Lisaks spordihoonele on meil 300m ringiga kõikide võimalustega staadion, rannavõrkpalli väljak, skatepark. Peale erinevate teenuste osutamise on meie ülesandeks ka Paikuse valla spordielu edendamine ja juhtimine. Kui teil on küsimusi valla spordi kohta, siis olete õiges kohas saamaks vajalikku informatsiooni.

Meie siht-gruppideks on lapsed, noored, täiskasvanud, veteranid, erivajadustega inimesed, naised, mehed, spordiklubid, sõpruskonnad, üksikisikud, ühesõnaga kõik, kes on huvitatud liikumisest kui ühest tervisliku eluviisi harrastamise võimalusest. Kogemustest spordialaseks teenendamiseks meil puudust ei tule, sest oleme aidanud korraldada mitmeid rahvusvahelisi, üleriigilisi ja maakondlikke võistlusi. Meie jaoks on tuntumad Paikuse Enduro, Eesti valdade suve -ja talimängud, Eesti spordiveteranide suvemängud, Pärnumaa suve- ja talimängud, Pärnumaa koolide kergejõustikuvõistlused jne.

Oma külastajatele pakume kaasaegseid sportimisvõimalusi koos sõbraliku teenindusega, kus eesmärgiks on, et meie teenuste ja teenindamisega rahulolev inimene tuleb alati hea meelega meile tagasi ja räägib sellest ka teistele. Üritame käia alati ajaga kaasas ja võimalusel arvestada oma klientide soove ja mugavust.
Meie üheks eeliseks on kindlasti hea asukoht Pärnu linna lähistel oma ilusa ja looduslähedase miljööga. Lähedal asub Pärnu jõgi ning siit ei ole kaugel Pärnu linn koos supelrannaga.

Paikuse Spordikeskusel on hea meel, et olete valinud meie oma eelistuseks veetmaks aega sportlikult. Selleks on meil pakkuda teile kaasaegseid ja mitmekülgseid sportimisvõimalusi, mis peaks rahuldama ühe nõudliku spordisõbra vajadused. Teie vajaduste täitmisele aitavad kaasa meie spordikeskuse sõbralik ja energiline personal. Paikuse Spordikeskuse spordihoones on võimalik mängida, treenida ja võistlusi korraldada korv-, võrk – ja sulgpallis, indiacas, lauatennises, maadluses, tõstespordis, akrobaatikas ning käia jõusaalis ja viia läbi aeroobika treeninguid. Lisaks on meil staadion nii treeninguteks kui ka võistluste läbiviimiseks, skatepark ning rannavõrkpalli plats. Oleme mõelnud ka spordilaagritele – meil on huvilistele pakkuda selleks erinevad terviklahendused.

Lahtiolekuajad

E-R 08:00-22:00;
L-P 09:00-20:00

Info ja Broneerimine

+372 5854 2784

E-post

paikusespordihall@spordikeskus.parnu.ee

Asukoht

Paide mnt. 19, Paikuse alev

LAAGRIPAKETID SPORDIGRUPPIDELE

Spordigruppidele on Paikuse Spordihallil pakkuda laagripakette, mis lisaks kogu spordikompleksi kasutusele sisaldavad ka majutust ja toitlustamist.
Hetkel kuum

Üritused

juuni 2024