Raeküla staadion

Jalgpallistaadion Minijalgpalliväljak Võrkpalliväljak Kuulitõukeala Kaugushüppekast Pärnus

Teie Soovite Sportida

Meie Pakume Võimalusi

Tutvustus

Raeküla staadion – Enne Kalevi staadioni (praegune Rannastaadion) rekonstrueerimist 1986. aastal oli tolleaaegne Metsakombinaadi staadion (nüüd Raeküla staadion) Pärnu linna spordielu keskpunktiks.

Staadioni majandajad on aegade jooksul pidevalt muutunud, kuid aastast 2020 on see Pärnu Spordikeskuse majandatav väljakukompleks, kus on täismõõtmetes jalgpalli muruväljak, tehiskattega minijalgpalliväljak koos korvirõngastega ja võrkpalliväljak. Lisaks saab harrastada staadionil ka kaugushüpet, kuulitõuget ning lihtsamaid harjutusi oma keharaskusega. Staadionil on olemas olmehoone, kus on riietumis- ja pesemisvõimalused, wc-d ning ruumid, kuhu mahutada treenerid ja ürituste korraldajad.

Raeküla staadionit kasutavad peamiselt Raeküla Kool tundide läbiviimiseks ning erinevad jalgpalliklubid treeningute ja mängude korraldamiseks. Samuti on tee leidnud staadionile ka mitmed suuremad üritused nagu Kahe Staadioni jooks, Summer Cup, koertenäitused ning kohaliku kogukonna algatatud jooksuüritus Uhla-Rotiküla elamusjooks.

Praeguse seisuga omab staadion Eesti Jalgpalli Liidu 3. kategooria litsentsi.

Lahtiolekuajad

E-R 08:00-22:00; L-P kokkuleppel

Üldinfo

+372 56 48 2020

E-post

andrestammsalu1@gmail.com

Broneerimine

broneering@spordikeskus.parnu.ee

Asukoht

Riia mnt 277, Pärnu linn

Teenused

Raeküla Staadionit saab kasutada treeninguteks, võistlusteks ja üritusteks. Staadionil on lisaks täismõõtmetes murukattega jalgpalliväljakule tehiskattega minijalgpalliväljak koos korvpallirõngastega, kuulitõukepaik, kaugushüppekast ja võrkpalliväljak.

Raeküla Staadion

Raeküla Staadioni hinnakiri

Raeküla Staadion Kasutuse kestvus Tasumäär
Staadioni kasutamine 1 tund 30
Staadioni kasutamine lastele ja noortele 1 tund 15
Staadioni kasutamine 1 päev 150
Staadioni kasutamine lastele ja noortele 1 päev 75
Riietusruumi kasutamine treening / võistluspäev 15

Galerii

Raeküla Staadion

Eelseisvad üritused

november 2021